open-close
DESTEK MERKEZİ
open-close
DESTEK MERKEZİ

KAYALAR BAKIR

PROJE KİMLİĞİ

  • Müşteri: Kayalar Bakır
  • Sene:
  • Proje Süresi:

ÜRÜN

LOGO TİGER 3 ENTERPRİSE

Logo Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

PROJE AÇIKLAMALARI

Kayalar Bakır Alaşımları’ da Logo’ yu tercih edenlerden…

Kayalar Bakır Alaşımları San. ve Tic. A.Ş., kurulduğu 1965 yılından bu yana gösterdiği teknolojik aşama ve kalite ile bakır ve bakır alaşımlarından levha, şerit, metal para ve jeton pulu üretiminde önde gelen kuruluş olmuştur.

Uzman kadrosu ve modern tesislerinde üretmekte olduğu en yüksek kalitedeki mamülleri ile Yenibosna ve Çorlu’daki tesislerinde gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı Otomotiv, Elektronik, Elektrik, Tekstil, Savunma ve Darphane sanayisinin hizmetindedir.

Bakır ve Pirinç hammaddelerini hurda olarak satın almasını yapan Kayalar Bakır, döküm, haddeleme, freze, tavlama yıkama, kesme ve dilme operasyonları ile müşteri taleplerine göre özel üretim yapmaktadır.

Özellikle darphane ve makina kimya endüstrisinin ürün ihtiyaçlarının büyük bölümünü karşılayan Kayalar Bakır, yurtdışındaki bir çok ülkenin para pulu ihalelerini alıp başarı ile sonuçlandırmayı başarmıştır. Bu konuda bölgede tek imalatçı firma olma yoluna doğru gitmektedir.

Logo Uygulama Danışmanlığı

2000 yılından beri Logo ürünlerini kullanan Kayalar Bakır ile Infodrom’ un yolları geçmiş referanslarımız kanalı ile 2005 yılında kesişmiştir.

Üretim ve Maliyet muhasebesi alanındaki iş ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, Logo Uygulama Danışmanlığı Projesi hizmeti verilmiştir, sistem kurulup, stabil hale geldikten sonra, destek departmanına devri sağlanmıştır.

Bugün gelinen noktada, stok ve ambar yönetimi, satın alma, satış ve dağıtım, ithalat ve ihracat, finans süreçleri, üretim ve maliyet muhasebesi, genel muhasebe süreçlerini tam olarak Logo TIGER ENTERPRISE programı üzerine takip etmekte, yönetmekte ve raporlamasını sağlamaktadır. Logo ürünün hemen hemen tüm modül ve fonksiyonları maksimum verimlilikte kullanılmaktadır.