Ara
Close this search box.

Kargo Entegrasyonları

Logo ERP Kargo Entegrasyonu sayesinde korgo süreçlerini takip etmek daha kolay.

Logo ERP sistemi ile kargo firmaları arasında web servis entegrasyonları çift yönlü veri alış / verişi olarak yapılabilmektedir. Veriler, entegrasyonu sağlanan kargo firmalarına tanımlanan parametrelere ve data desenine göre otomatik iletilmekte, kargo akıbet durumları otomatik olarak alınmakta ve ERP sistemine aktarılmaktadır.

Entegrasyonu hazır olan bazı kargo firmaları;

  • Horoz Lojistik
  • Ceva lojistik
  • Ekol lojistik
  • Mars Lojistik
  • Aras kargo
  • Yurtiçi Kargo

Özellikler

Stok durumu entegrasyonu

Alım kayıtları entegrasyonu

Ambar transferi entegrasyonu

Sipariş entegrasyonu

Fatura entegrasyonu

Sevkiyat durumu entegrasyonu

Kargo takip entegrasyonu

İade süreç entegrasyonu

Sayım entegrasyonu

Lot takibi entegrasyonu

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..