Ara
Close this search box.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Firmaların özel ihtiyaçları paralelinde firmaya özel olarak yazılım ürününün uyarlanması ve yazılımın geliştirilmesi için verilen hizmetlerdir. Yazılım ürünün standart formlarında ve ekranlarında yapılacak değişiklikler (uyarlamalar) ile ürünün içine ya da dışına geliştirilecek yazılımlar, entegrasyon çözümleri ve aktarım yazılımları bu kapsamda geliştirilmektedir.

Infodrom Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Firmanın satın almış olduğu yazılım ürünlerinin, işletmenin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmesi, ekranların düzenlenmesi, fonksiyonel kontrollerin veya ürünün genel çalışma prensiplerinin revize edilmesi,  3. Parti yazılımlar ile entegrasyonların sağlanması gibi, müşteriye özel çözümlerin üretilmesi yani bu yönde yazılımın geliştirilmesi  hizmetlerinin tamamıdır.

Bu hizmetler Infodrom’un uzun yıllardır birlikte çalıştığı, son derece deneyimli yazılım geliştiriciler ve bağlı ekipleri tarafından yürütülmekte, proje yöneticileri tarafından yönetilmektedir.

Yazılım ihtiyaçları, iş analistleri tarafından analiz edilerek belirlenir, yazılım uzmanlarınca çözüm tasarlanır ve ürün kodlanır yani geliştirilir. Çıkan ürün test uzmanları ve müşteri sorumluları tarafından test edilir. Onayların akabinde canlı sisteme yüklenerek ve kullanıcı eğitimleri verilerek, uygulama danışmanlığı hizmetleri ile devreye alınır, izlenir.

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..