Ara
Close this search box.

Web Servis Entegrasyonları

Geliştirilen WEB Servisleri ile ERP sistemindeki her verinin, diğer ERP sistemleri veya yazılımlar/sistemler ile uçtan  uça entegrasyonu sağlanmaktadır. Entegrasyon yöntemleri ile olarak son teknoloji alt yapıları kullanılmaktadır. Her türlü API entegrasyonu çift yönlü (GET, POST) aktarımlar sağalacak şekilde geliştirilmiştir.

ERP Entegrasyon Maddeleri

Stok Kartları

Müşteri ve Tedarikçi Kartları

Satış Siparişleri

Sevk İrsaliyesi

Malzeme Hareketleri (Sarf, Fire, Sayım v.b.)

Satış Faturası

Satın Alma Siparişleri

Alım İrsaliyesi

Alım Faturası

Muhasebe Fişleri

Üretim Reçeteleri

Üretim Emirleri ve Fişleri

Finans İşlemleri (Kasa, Banka, Çek-Senet)

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..