Ara
Close this search box.

Logo
Bulut ERP

ERP’nize istediğiniz yerden, istediğiniz zaman erişin. İşinizi bulut avantajları ile yönetin.
Logo Bulut ERP

Logo Bulut ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo Bulut ERP‘yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aylık veya yıllık abonelikle kullanılabilen servisi, ihtiyaca göre özelleştirilip ölçeklendirilebilen farklı paket ve ek fonksiyon seçenekleriyle sunulurken kullanıcı sayısı ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor.

Bulut bilişim altyapısı ile sisteminiz sürekli güncel kullanılabiliyor ve vakit alan versiyon geçişlerine gerek kalmıyor. Bu sayede işletmeniz gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlıyor.

Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Logo Yazılım, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

Bulut Kurulum

e-Devlet Çözümleri

Güncel Mevzuata Uyum

Verimli ve Etkin Yönetim

Hızlı ve Esnek Raporlama

Hızlı Üretim Modülü

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..