Ara
Close this search box.

Logo
Start 3

Büyüme yolculuğunuzdaki ilk adım
Logo Start 3

Logo Start 3 ön muhasebe programı ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor. Banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura veya e-Arşiv fatura kesimine kadar her noktada işletmenizin kontrolünü elinize almanızı sağlıyor.

Logo Start 3 programı e-Devlet içerikli veya e-Devlet içeriksiz olarak iki paket halinde satın alınabilmektedir.

Öne Çıkan Özellikler

Masaüstü Kurulum

e-Devlet Çözümleri

Serbest Meslek Makbuzu

Ön Muhasebe Takibi

Cari Hesap ve Stok Hareketleri

Üst Ürünlere Geçiş

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..