Ara
Close this search box.

Netoloji
e-Flow BPM

Daha Yalın ve Hızlı Süreçler İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

İş süreçlerinizi dijitalleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren  kurulum, eğitim, dokümantasyon, tele destek hizmeti ve tüm dijital iletişim kanallarımız ile her zaman yanınızdayız.

No-code E-Flow BPM ile süreçlerinizi hızlı ve eğlenceli bir şekilde tasarlar ve anlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Süreç Yönetimi sayesinde her iş ayrı ayrı dijitalleştirilip sonunda rapor haline gelebilir. Böylece her iş için harcanan süre, maliyetler, çalışanların verimleri gibi birçok veri elde edilip gerekirse modeller değiştirilebilir. 

Öne Çıkan Özellikler

Web ve Mobil Uyum

Raporlama ve Analiz

Güçlü Entegrasyon

Uzaktan Bağlantı

Kolay Kullanım

Anlık Bildirim

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..