Ara
Close this search box.

Logo Bordro Plus

Güçlü işletmeler için hızlı ve verimli bordro yönetimi

İnsan kaynağının finansal sonuçlar üzerindeki etkisi her geçen gün daha net görülmektedir. Dolayısıyla bu kaynağın gerek yasal gerekse operasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi şekilde yönetilmesi de giderek daha fazla önem kazanıyor. Bu süreçte işletmelerin ve insan kaynakları ekiplerinin en büyük yardımcısı, otomasyon bazlı teknoloji çözümleri oluyor. Bu kapsamda geliştirilen Bordro Plus ürünü İK departmanını bordro hesaplama iş yükünden kurtarıyor.

İnsan Kaynakları departmanlarının bordro işlemlerini hızlı ve hatasız gerçekleştirmelerine olanak tanıyan Logo Bordro Plus çözümü, işlem takibinin kolaylığı sayesinde operasyonel maliyetleri de düşürüyor.

Öne Çıkan Özellikler

Masaüstü Kurulum

e-Mail ile Bordro Gönderimi

Güncel Mevzuata Uyum

Bireysel Emeklilik İşlemleri

İlgili Kurumlarla Tam Entegrasyon

Bordro ve İzin Yönetimi

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..