Ara
Close this search box.

Logo İşbaşı

İster e-Fatura İster Ön Muhasebe Mikro İşletmeler, Esnaflar ve Taciler için İhtiyaca en uygun çözümler Logo İşbaşı’nda
Logo İş Başı
 

Logo İşbaşı’nın Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Çek Girişi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura özellikleri sayesinde, internet erişimi olan her yerde ister bilgisayar isterseniz de tablet veya cep telefonu ile ön muhasebe işlemlerinizin hepsini kolayca yapabilirsiniz.

Sisteminize kaydettiğiniz ürün bilgileri ve stok adetleri sayesinde Logo İşbaşı gerçekleşen her alış ve satış sonrasında stok durumu otomatik olarak güncelliyor. Satış performansı, alışlar, giderler, kdv tahakkuk tutarı gibi raporlar, istenen tarih aralığına göre hızla özetlenebiliyor. Böylece finansal durumunuzu aktif bir şekilde takip edebiliyor ve Logo İşbaşı grafikleri ile borç/alacak durumunuzu daha etkili şekilde analiz ederek nakit akışınızı planlayabiliyorsunuz.

Öne Çıkan Özellikler

Bulut Tabanlı Çalışma

Kolay Fatura Kesebilme

e-Fatura ve e-Arşiv Çözümleri

Hazır Özet Raporlar

Serbest Meslek Makbuzu

Anlık Borç/Alacak ve Stok Takibi

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..