Ara
Close this search box.

Logo Mali Müşavir 3

Hem mükellefleriniz
hem de sizin için en kolay çözüm

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu çözümlerle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlıyor. Aynı zamanda beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden büro yönetimine kadar çok sayıda işi güncel mevzuata uygun şekilde tasarlanan modülleri ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.

Logo Mali Müşavir 3;

  • Büro Yönetimi,
  • Muhasebe, Sabit Kıymet,
  • Bordro,
  • İşletme Defteri,
  • Beyanname ve Defter Beyan Sistemine Entegrasyon

modülleriyle tüm muhasebe süreçlerini kapsamaktadır.

Öne Çıkan Özellikler

Masaüstü Kurulum ve e-Devlet

Excel ile Veri Aktarımı

Sabit Kıymet İşlemleri

Bordro İşlemleri

Defter Beyan Sistemine Entegrasyon

Etkin Raporlama

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..