Ara
Close this search box.

Logo J-HR

Çevik insan kaynakları için profesyonel web tabanlı çözüm.

Web tabanlı yapısı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayan yeni nesil İK yönetimi çözümü Logo J-HR, zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Web tabanlı yapı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişebilmek isteyenler Logo’nun yeni nesil İK yönetimi çözümü Logo J-HR’ı tercih ediyor. Zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunan Logo J-HR, İK ekiplerine ve yöneticilerine ihtiyaç duydukları esnekliği ve hızı kazandırıyor.

Özel onay mekanizmaları, Logo markalı ya da bağımsız çözümlerle entegrasyon imkanı ve yasal mevzuata tam uyumluluk sağlayan özellikleriyle Logo J-HR, İK’da yeni nesil yönetimin yeni adı oluyor.

Öne Çıkan Özellikler

Web Kurulum

Eğitim, Kariyer ve Performans Yönetimi

Güncel Mevuzata Uyum

Bordro ve Özlük İşleri Yönetimi

İşe Alım Yönetimi

Çalışan Portalı

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..