Ara
Close this search box.

Haydi
Bizi Tanıyın

Infodrom Yazılım olarak 2004 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

Infodrom, konularında en iyi danışmanlarının, 1995 yılından beri  bireysel olarak birçok orta   ve büyük ölçekli işletmeye danışmanlık hizmeti vererek edindikleri sektörel deneyimlerini,  kurumsal olarak aktarabilmek  amacıyla 2004 yılında kurdukları, Türkiye’nin en deneyimli Logo iş uygulamalarını geliştiren ve uygulayan yazılım danışmanlık firmalarından biridir.

2004 yılında 3 kişi, birkaç müşteri ve minicik bir ofisin yarı kullanım hakkı ile kurduğumuz Infodrom, kısa bir sürede çok çalışarak ve dürüst ticaret yaprak elde ettiği referanslar ile yıllar içerisinde ekibine yeni arkadaşlar katmış, yeni müşterilerle anlaşmış, pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Bugüne geldiğimizde Infodrom, 25+ kişiden oluşan ekibiyle yeni ofisinde veya yeni düzendeki ev ofislerde müşterilerine, çalışanlarına, bulunduğu eko sisteme ve ülkesine katma değer yaratan yüksek verimli işler yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

Infodrom danışmanları, uzun yıllardır farklı sektörlerde deneyimlediği uygulama danışmanlığı projeleri sayesinde de işletmelerin dilini çözmüş ve sektörel kritik iş ihtiyaçlarını gözlemlemiştir. Tüm bu bilgi birikimi ve deneyimler neticesinde, büyük ve orta ölçekli işletmelerin şirket hedeflerine ulaşmasını sağlayacak iş gereksinimlerini danışmanlık metodolojisi ile tespit ederek, işletmenin tüm faaliyetlerini, kuruluşun genel yapısı ve bilgi akış sistemi ile bağdaşmasını sağlayacak ve raporlayacak sistemler geliştirerek, bire bir uygulamalar ile anahtar çözümü projeler sunmaktadır.

Infodrom proje yöneticileri, uygulama danışmanları ve destek uzmanları ile yazılım uzmanları multidisipliner çalışanlardan oluşmaktadır. Her bir danışman birçok konu hakkında bilgi sahibidir ve en az iki konuda uzmanlıkları bulunmaktadır. Uzmanlar, çalışmalarında birlikte iş yaparak etkileşimli çözümler sunarak interdisipliner bir yaklaşım sergilerler.

Sektörel Deneyim

43 farklı sektörde gerçekleştirdiğimiz başarılı projerle edindiğimiz deneyim.

Fırsat Eşitliği

%48 kadın çalışan oranımızla fırsat eşitliğini ve farklılıkları önemsiyoruz.

Sürdürülebilir Başarı

1.000’ün üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ediyoruz.

Uçtan Uca Proje Yönetimi

Anahtar teslim proje teslim süreci ve sonrasında hep yanınızdayız.

Üretim Yönetimi Bilgisi

Maliyet Muhasebesi bilgimizle Üretim projelerini başarıyla tamamlıyoruz.

Güçlü Kadro

Alanında uzman proje, destek ve yazılımcı kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Süreç yönetimi, İnsan Kaynakları, Finansal Muhasebe, Depo Yönetim Sistemleri, Üretim ve Maliyet Muhasebesi, Üretim Planlama, Kalite Yönetimi ve Müşteri ilişkileri Yönetimi uygulamalarının yer aldığı projelerde, danışmanlık hizmeti vermekte ve ihtiyaç duyulduğunda tamamlayıcı yazılım ürünleri geliştirmek suretiyle anahtar teslim projeler üretmektedir.

Vizyonumuz

ERP çözümlerimizle müşterilerimizin gücüne güç katan lider danışmanlık ve yazılım şirketi olmak. 

Misyonumuz

Deneyimlerimiz, etkinliğimiz ve verimliliğimizle işletmelerin iş süreçlerini ERP yazılımları üzerinden yapılandırmasını, yönetilmesini, raporlamasını sağlayarak fayda ve değer yaratmak. 

Kurumsal Politikamız

  • Verimli olmak
  • Kaliteli olmak
  • Ekonomik olmak
  • Karlı olmak
  • Yasalara uymak
Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..