Ara
Close this search box.

Logo
Bulut İK

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman erişin. İK süreçlerinizi bulut avantajları ile yönetin.
Logo Bulut İK

Logo Bulut İK işletmenizde temel insan kaynakları süreçlerinizi uçtan uca, en verimli şekilde bulutta yönetme kolaylığı sunuyor. Logo Bulut İK, bulut tabanlı yapısı sayesinde bordrolama ve temel İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayarak İK ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.

Aylık veya yıllık abonelikle kullanılabilen bulut çözümü, ihtiyaca göre özelleştirilip ölçeklendirilebilen farklı paket ve ek fonksiyon seçenekleriyle sunulurken çalışan sayısı ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor.

Bulut tabanlı yapısı ve Logo’nun etkin mevzuat takibi sayesinde, bordro süreçlerine ilişkin tüm yasal değişikliklere anında uyum sağlıyor.

Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Logo, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

Bulut Kurulum

Organizasyon ve Zaman Yönetimi

Güncel Mevuzata Uyum

Bordro ve Özlük İşleri Yönetimi

Borç / Alacak Yönetimi

Çalışan Portalı

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..