Ara
Close this search box.

Destek ve Eğitim Hizmetlerimiz

Yazılım ürünlerimizi kullanan firmaların kullanıcılarına, ihtiyaç duyduklarında uzak bağlantı, telefon, email ya da yerinde verilecek olan destek ve eğitim hizmetleridir.

Destek ve Eğitim Hizmetleri, Infodrom bünyesinde yetiştirdiğimiz ya da üretici firmalar tarafından eğitilen ve sertifikalandırılan uzmanlar tarafından, uzaktan ya da yerinde verilmektedir.

Infodrom Destek Hizmetleri

Infodrom Eğitim Hizmetleri

Yazılım ürünlerimizi kullanan firmaların kullanıcılarına, uzaktan ya da yerinde verdiğimiz eğitim hizmetleridir.

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..