Ara
Close this search box.

Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Firmanın ihtiyaçları ve sektörel beklentileri çerçevesinde; ERP, HR, CRM, BPM, WM, BI yazılım ürünleri ve özel yazılım ürünlerinin, en optimum düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla, Uygulama Danışmanlığı Metolojisi ile projenin yönetilmesi, tasarlanması, kullanıcıların eğitilmesi ve uygulamaya alınması hizmetleridir.

Proje Yönetim Hizmetleri

Her proje benzersiz bir ürün, hizmet ve sonuçtan oluşur. Tanımlanmış bir zamanda başlar ve biter. Sınırlı kaynaklar ile gerçekleştirilir. Planlanır, yürütülür, izlenir, kontrol edilir ve bitirilir.

Infodrom Proje Yönetim Ofisi;

Uygulama danışmanlığı ve yazılım geliştirme hizmetleri projelerinin, kapsamı, bütçesi ve süresi dahilinde yönetilmesi, sonuçlarının izlenmesi ve sonuçlarının kalitesinin denetlenmesi için verilen hizmetleri titizlikle yürütür. 

Proje planının hazırlanması ve izlenmesi, proje kaynaklarının belirlenmesi, proje kaynakları için takvimlerin oluşturulması, proje gelişim ve değerlendirme toplantılarının düzenlenmesi, projenin analiz ve tasarım süreçlerine gerektiği ölçüde katılması ile kritik kararların alınması noktasında projeye katkıda bulunur.

Proje için anlaşma sağlandığında, satış öncesi taslak olarak hazırlanmış proje planını, proje iş listesi listesine dönüştürür ve kaynak planı hazırlar. Projenin Analiz aşamasında ihtiyaçlar detaylandırıldıkça proje planını detaylandırır, çalışma takvim günlerini belirler ve kaynakları düzenler. Proje planını, süreçler gibi proje süresince yaşatır.

Proje Açılış, Proje Değerlendirme ve Proje Kapanış toplantılarını yönetir. Toplantılar için, sunumları hazırlar ve proje sponsorları ile proje ekiplerine, periyodik olarak güncel durumu sunar.

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..