Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Firmanın ihtiyaçları ve sektörel beklentileri çerçevesinde; ERP, HR, CRM, BPM, WM, BI yazılım ürünleri ve özel yazılım ürünlerinin, en optimum düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla, Uygulama Danışmanlığı Metolojisi ile projenin yönetilmesi, tasarlanması, kullanıcıların eğitilmesi ve uygulamaya alınması hizmetleridir.

Proje Yönetim Hizmetleri

Her proje benzersiz bir ürün, hizmet ve sonuçtan oluşur. Tanımlanmış bir zamanda başlar ve biter. Sınırlı kaynaklar ile gerçekleştirilir. Planlanır, yürütülür, izlenir, kontrol edilir ve bitirilir.

Infodrom Proje Yönetim Ofisi;

Uygulama danışmanlığı ve yazılım geliştirme hizmetleri projelerinin, kapsamı, bütçesi ve süresi dahilinde yönetilmesi, sonuçlarının izlenmesi ve sonuçlarının kalitesinin denetlenmesi için verilen hizmetleri titizlikle yürütür. 

Proje planının hazırlanması ve izlenmesi, proje kaynaklarının belirlenmesi, proje kaynakları için takvimlerin oluşturulması, proje gelişim ve değerlendirme toplantılarının düzenlenmesi, projenin analiz ve tasarım süreçlerine gerektiği ölçüde katılması ile kritik kararların alınması noktasında projeye katkıda bulunur.

Proje için anlaşma sağlandığında, satış öncesi taslak olarak hazırlanmış proje planını, proje iş listesi listesine dönüştürür ve kaynak planı hazırlar. Projenin Analiz aşamasında ihtiyaçlar detaylandırıldıkça proje planını detaylandırır, çalışma takvim günlerini belirler ve kaynakları düzenler. Proje planını, süreçler gibi proje süresince yaşatır.

Proje Açılış, Proje Değerlendirme ve Proje Kapanış toplantılarını yönetir. Toplantılar için, sunumları hazırlar ve proje sponsorları ile proje ekiplerine, periyodik olarak güncel durumu sunar.