Ara
Close this search box.

Logo Mind Insight

Hedefiniz başarıysa tüm verileriniz emrinizde.

Logo’nun inovatif teknolojileri ile Qlik altyapısını bir araya getiren Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü, veri analizi ve görselleştirme uygulamalarına yeni bir boyut kazandırıyor.

Self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak herkesin kullanımına açan Logo Mind Insight, benzersiz görselleştirme özellikleriyle de verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

İşletmeniz Logo Mind Insight ile bugünü daha net analiz ederek geleceğe daha güvenle bakıyor.

Öne Çıkan Özellikler

Web Kurulum

Self-Servis Görselleştirme

Etkin Raporlama, Analiz ve Veri Keşfi

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kolay ve Dinamik Raporlama

Logo ERP ile Tam Entegrasyon

Sistem Entegratörü ve İş Ortağı - Yazılım – ERP Yazılımı

Infodrom Yazılım olarak 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Üstelik 2022 yılında “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Yazılım – ERP Yazılımı” kategorisinde 14. sırada olmaya hak kazandık. Bu başarıda ERP sektöründe yılların Logo Yazılım tecrübesi ve 2020 yılında başladığımız GOSB Teknopark serüvenimizin etkisi büyük.

#birliktedijitalgelecege mottomuz ışığında; kaliteli, tecrübeli, dinamik ve aynı zamanda genç kadromuz ile dijital çözümler üretmek, firmaların e-dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmak, yerli yazılım ve entegrasyon ürünleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmayı sürdüreceğiz.

Emeği olan herkese teşekkürler..